Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Odvádět odvody i za dobu, kdy zaměstnanec bude doma, nedává smysl. Česká mutace kurzarbeitu by také primárně neměla podporovat přechod zaměstnance k jinému zaměstnavateli
18.09.2020

Hospodářská komora vládě: Kurzarbeit podnikatelé vítají, sporné body by ale měla vláda přehodnotit
18.09.2020

Africký mor prasat je již ve třech ze čtyř zemí sousedících s ČR
18.09.2020

Ocenění Regionální potravina si převzalo sedm producentů z Pardubického kraje
18.09.2020

Ctpp >


Biojarmark, 5. 10. 2018
Datum: 30.07.2018

Termín konání: 5.10.2018, 9:00 – 6.10.2018, 17:00

Biojarmark

Dva dny radosti na dvoře Národního zemědělského muzea, kde si budete moct popovídat a nakoupit plody práce místních ekologických zemědělců, ale také ochutnávat a lovit biopotraviny, poslouchat hudbu a vzdělávat se.

A co na Vás čeká? 

  • Stánky s pestrou škálou produktů v bio kvalitě – ovoce a zelenina čerstvá i zpracovaná do podoby nejrůznějších džemů, chutney či omáček; vyzrálé hovězí maso; mléčné výrobky z kravského i kozího mléka včetně dlouho zrajících sýrů; sušené bylinky a čaje; či biodynamická vína.
  • Street food market – dobroty vyrobené ze surovin ekologického zemědělství.
  • Doprovodný program pro děti i dospělé:

muzika
zábavné aktivity pro děti po celý den,
ekodivadýlko
promítání krátkých filmů s tématikou bio-eko

  • Informační stánek Ministerstva zemědělství a PRO-BIO LIGY, kde lze po celou dobu biojarmarku klást otázky a dostávat informace o ekologickém zemědělství a bioprodukci v ČR.
  • Něco navíc – souběžně s Biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce MZe „Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš?“ a po oba dny bude vstup do muzea zdarma. 

Akci pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem za podpory Ministerstva zemědělství, Hlavního města Prahy a společnosti KEZ. 

Fotoalbum