Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Doporučení pražských hygieniků k provozu předškolních zařízení vzhledem k nastaveným preventivním opatřením infekce covid-19
29.05.2020

EU plánuje revizi legislativy pro dopravu zvířat
29.05.2020

Dopad pandemie COVID-19 na potravinový systém
29.05.2020

COVID-19 epidemic - Cancellation of BTSF Activities
29.05.2020

Ctpp >


ČLR: Konference v Jiangsu & Národní program mobility
Datum: 21.09.2018
TA ČR

ČLR: Konference v Jiangsu & Národní program mobility

Technologická agentura ČR (TA ČR) by ráda informovala zájemce o spolupráci s Čínskou lidovou republikou (ČLR) o dvou aktivitách týkajících se spolupráce v aplikovaném výzkumu a experimentálním vývoji v provincii Jiangsu a národním programu mobility.

Jiangsu Center of International Technology Transfer pořádá ve dnech 8. až 10. listopadu 2018 ve městě Nanjing konferenci o mezinárodním technologickém přenosu a komercializaci (CITTC) společně s čínským Ministerstvem vědy a technologie (MOST) a vládou provincie Jiangsu.

Čínská vláda v následujících dnech rovněž vyzývá k participaci na Talented Young Scientist Program (TYSP). TYSP je mezinárodní program mobility financovaný vládou ČLR, který cílí na přeshraniční výměny mladých vědců, akademiků a výzkumníků a podporuje spolupráci mezi výzkumnými institucemi, akademickými sférami a podniky. Více informací naleznete v programu.